OK
Auto Klimatyzacja Fordon Bora-Komorowskiego 15 Bydgoszcz

Serwis klimatyzacji samochodowej Bydgoszcz

Fordon ul. gen. T. Bora-Komorowskiego 15 tel. 887 698 788

Nabijanie / Napełnianie klimatyzacji Bydgoszcz

Jedną z przyczyn słabego chłodzenia w samochodzie (jeśli nie doszło do rozszczelnienia układu w wyniku degradacji materiału lub uszkodzenia mechanicznego) może być niedostateczna ilość czynnika chłodniczego. Nabijanie układu odbywa się przy pomocy automatu obsługiwanego przez wykwalifikowanego operatora.
Auto Klimatyzacja Bydgoszcz Fordon Bora-Komorowskiego 15

Napełnianie klimatyzacji Fordon Bora-Komorowskiego 15.

Dostępne w serwisie czynniki chłodnicze: R134a oraz R1234yf

Ilość czynnika (R134a lub R1234yf) jaka powinna być w danym układzie zależy od pojemności układu i jest określona dla każdego modelu samochodu. Przed napełnieniem maszyna odsysa zawartość układu i określa ile czynnika było w układzie, następnie napełnia całość.

Zapewniamy odpowiednie smarowanie układu.

W trakcie nabijania uzupełnia się także substancję oleistą w układzie, która zabezpiecza prawidłowe działanie sprężarki. Dodatkowo jest także wtłaczany barwnik UV, który zidentyfikuje nieszczelności, jakie mogą się pojawić w czasie użytkowania.


serwis klimatyzacji Bydgoszcz Fordonnabijanie ⁄ napełnianie klimatyzacji R134aR1234yfwykrywanie wycieku / kontrola szczelności wodorem ozonowanie samochoduwymiana filtra kabinowego (zwykłe i węglowe)przegląd klimatyzacjidiagnozanaprawa klimatyzacji samochodowej


czynne:
Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19.00


Kontakt:
Serwis klimatyzacji Bydgoszcz Fordon
ul. gen. T. Bora-Komorowskiego 15
tel. 887 698 788