Rozumiem

Auto Klimatyzacja Fordon Bora-Komorowskiego 15 Bydgoszcz

Serwis klimatyzacji samochodowej Bydgoszcz

Fordon ul. gen. T. Bora-Komorowskiego 15 tel. 887 698 788

Przegląd klimatyzacji Bydgoszcz Fordon - Obsługa okresowa

Okresowy przegląd klimatyzacji i konieczność jej przeprowadzania co najmniej raz w roku wynika z kilku faktów.

Po pierwsze po okresie jesienno-zimowym filtr kabinowy zwykle jest zawilgocony w związku z czym, wraz z zabrudzeniami, stanowi doskonałe warunki rozwoju grzybów, pleśni i bakterii. Należy go w tym okresie bezwzględnie wymienić. Przed montażem nowego filtra ozonowanie jest zwyczajnie niezbędne.

Obsługa - przegląd klimatyzacji samochodowej Fordon Bora-Komorowskiego 15 Bydgoszcz

Przegląd powinien być robiony co najmniej raz w roku w okresie wiosenno-letnim.

Budowa układu klimatyzacyjnego nie jest układam 100% w szczelnym. Zbudowany z różnych materiałów posiada słabe miejsca, przez które stopniowo dyfunduje czynnik chłodniczy. Może to spowodować po kilku latach do zmniejszenia ilości czynnika chłodniczego, warto więc sprawdzić, czy ilość pozostała nie jest zbyt mała. Mała ilość czynnika chłodniczego objawiająca się obniżeniem wydajności chłodzenia może z kolei spowodować np. uszkodzenie sprężarki.

Nie czekaj aż klima przestanie działać.

Mogą się pojawić także inne problemy, jednakże trafne diagnozowanie i naprawa może postawić ją "na nogi". Zapraszamy na przegląd do naszego serwisu w Fordonie.


serwis klimatyzacji Bydgoszcz Fordonnapełnianie / nabijanie klimatyzacjiR134aR1234yfwykrywanie wycieku / kontrola szczelności wodorem ozonowanie samochoduwymiana filtra kabinowego (zwykłe i węglowe)przegląd klimatyzacjidiagnozanaprawa klimatyzacji samochodowej


czynne:
Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19.00


Kontakt:
Serwis klimatyzacji Bydgoszcz Fordon
ul. gen. T. Bora-Komorowskiego 15
tel. 887 698 788